Kotły gazowe Ferroli

Gazowe kotły kondensacyjne firmy Ferroli – wysoka jakość za niską cenę.

Firma Ferroli należy do największych producentów kotłów centralnego ogrzewania w Europie, jest zdecydowanym liderem na rynku włoskim. Kotły gazowe osiągają bardzo dobre wyniki w codziennym użytkowaniu, pomniejszając o 20 do 30% rachunki za ogrzewanie w stosunku do konwencjonalnych rozwiązań technicznych. Zastosowane technologie w postaci nowoczesnej automatyki, nierdzewnego wymiennika oraz palnika sferycznego zapewniają bezproblemowa eksploatację urządzeń, a producent oferuje nawet 5 lat gwarancji. Aktualnie produkty Ferroli należą do najbardziej atrakcyjnych cenowo na rynku polskim w stosunku do oferowanej jakości.

BLUEHELIX TECH C / PRO C – dwufunkcyjny gazowy kocioł kondensacyjny

Kocioła gazowy ferroli bluehelix

Kocioł Ferroli Bluehelix C

BLUEHELIX TECH C / PRO C to wiszące, gazowe, kondensacyjne kotły dwufunkcyjne o mocy 25 kW (TECH C) lub 25 i 32 kW (PRO C). Wyposażone są w szereg rozwiązań zorientowanych na oszczędną i komfortową eksploatację. Wbudowana automatyka pogodowa, nie tylko czuwa nad bezproblemową pracą, ale również  jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dwufunkcyjne kotły BLUEHELIX TECH C / PRO C wyposażone są w najnowsze rozwiązania techniki kondensacyjnej. Należą do nich modulowany sferyczny palnik ze stali nierdzewnej oraz wymiennik c.o/c.w.u. ze stali nierdzewnej. Automatyka współpracuje ze sterowaniem ROMEO W / W RF oraz systemem zdanego nadzoru JULIA*, który daje możliwość sterowania za pośrednictwem sieci GSM przy pomocy smartfonu. Kotły charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością (do 108,8%) i świetnym stosunkiem ceny do możliwości oraz jakości. Dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne BLUEHELIX dostępne są w 2 wersjach. BLUEHELIX TECH C wyposażone są w wymiennik c.o. ze stali nierdzewnej i płytowy wymiennik c.w.u. ze stali nierdzewnej. BLUEHELIX PRO C posiadają natomiast opatentowany bitermiczny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej c.o./c.w.u. Oba rozwiązania zapewniają wysoką wydajność i sprawność, model PRO C dodatkowo wykorzystuje zjawisko kondensacji również przy produkcji ciepłej wody użytkowej.

BLUEHELIX TECH A/TECH S H –  jednofunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne

Kocioła gazowy ferroli bluehelix

Kocioł Ferroli Bluehelix A

Podobnie jak w innych kotłach BLUEHELIX, również w tych modelach zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne stosowane w kotłach kondensacyjnych. Urządzenia wyróżniają się bardzo wysoką wydajnością i oszczędną eksploatacją. BLUEHELIX TECH A/TECH S H posiadają modulowany sferyczny palnik ze stali nierdzewnej oraz wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej. Ich sprawność dochodzi do 108,8%, a maksymalna długość systemu kominowego (Ø 80/125) wynosi aż 28 metrów! Kotły charakteryzują się świetnym stosunkiem ceny do możliwości i jakości, a modele TECH A dostępne są w bardzo korzystnych cenach oraz atrakcyjnych pakietach z zasobnikiem c.w.u. lub pompą ciepła c.w.u. Jednofunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne BLUEHELIX TECH A przystosowane są fabrycznie do współpracy z instalacją c.w.u. Posiadają wbudowany zawór przełączający i wyjścia do podłączenia zasobnika c.wu. Ponadto automatyka wszystkich modeli kotłów BLUEHELIX współpracuje z każdym zewnętrznym sterowaniem (np. ROMEO W/W RF) oraz systemem zdalnego nadzoru JULIA*, który daje możliwość sterowania kotłami za pośrednictwem sieci GSM.

Moc kotłów Bluehelix TECH A / TECH SH – 18, 25, 35, 45 kW

BLUEHELIX 25 K 50 – gazowy kocioł kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem na ciepłą wodę.

Kocioł Ferroli Bluehelix 25K50

Kocioł Ferroli Bluehelix 25K50

BLUEHELIX 25 K 50 to wiszący gazowy kocioł kondensacyjny o mocy 25 kW z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. o pojemności 50 litrów. Urządzenie charakteryzuje się najwyższymi parametrami pracy, zarówno w trybie ogrzewania, jak i dostarczania ciepłej wody użytkowej. Stawia je to wśród najlepszych urządzeń w swojej klasie na rynku. BLUEHELIX 25 K 50 posiada wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej oraz sferyczny palnik ze stali nierdzewnej z elektroniczną modulacją na potrzeby c.o., jak i c.w.u. Urządzenie wyróżnia się bardzo cichą pracą na poziomie 54 dB (A) i sprawnością dochodzącą do 108,8%. Oprócz nowoczesnych rozwiązań kocioł charakteryzuje się świetnym stosunkiem ceny do możliwości i jakości. Podobnie jak inne urządzenia z rodziny BLUEHELIX dostępny jest w bardzo korzystnej cenie.

 

DIVACONDENS – ekonomiczny gazowy kocioł kondensacyjny

Kocioł gazowy Ferroli Divacondens

Kocioł Ferroli Divacondens

DIVACONDENS to doskonałe dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne o mocy 24 lub 28 kW, w których zastosowano sprawdzone rozwiązania stosowane w nowoczesnej technice kondensacyjnej. DIVACONDENS wyróżniają się wysoką jakością potwierdzoną 5-letnią gwarancją, niewielkimi wymiarami i doskonałym stosunkiem ceny do możliwości. To jedne z najtańszych gazowych kotłów kondensacyjnych na rynku! Wymiennik płytowy c.w.u. ze stali nierdzewnej. Kotły DIVACONDENS wyposażone są w bardzo cichy palnik ze stali nierdzewnej, aluminiowy wymiennik kondensacyjny oraz płytowy wymiennik c.w.u. ze stali nierdzewnej. Automatyka posiada intuicyjny panel obsługowy i współpracuje z każdym zewnętrznym sterownikiem, np. Ferroli ROMEO W / W RF. Kotły charakteryzują się wysoką sprawnością (do 103,5%), prostą obsługą i bezproblemowym działaniem.

QUADRIFOGLIO B – stojące kotły kondensacyjne do średniej i dużej mocy

Kocioł gazowy dużej mocy Ferroli Qudrifoglio B

Kocioł Ferroli Qudrifoglio B

QUADRIFOGLIO B to stojące, kondensacyjne kotły gazowe o bardzo dużej pojemności wodnej dostosowane do pracy z minimalnym natężeniem przepływu (0 l/h). Urządzenia dostępne są w zakresie mocy: 70-320 kW i wyróżniają się wyjątkowo solidną konstrukcją umożliwiającą wieloletnią, bezawaryjną pracę. Cechuje je doskonały stosunek ceny do jakości i możliwości! W kotłach QUADRIFOGLIO B zastosowano zaawansowane rozwiązania techniczne, które zwiększają wydajność i oszczędzają energię. Należą do nich m.in.: wymiennik ze stali nierdzewnej gwarantujący maksymalną wytrzymałość i odporność na korozję, czy konstrukcja zapewniająca minimalne straty ciśnienia w urządzeniu. QUADRIFOGLIO B nie wymagają stosowania sprzęgła hydraulicznego, a modulowany palnik premix z wstępnym mieszaniem i przepływem spalin bezpośrednio przez wymiennik cechuje bardzo niska emisja zanieczyszczeń.

DOSTĘPNE MODELE:
QUADRIFOGLIO B 70 – stojący gazowy kocioł kondensacyjny (70 kW)
QUADRIFOGLIO B 125 – stojący gazowy kocioł kondensacyjny (125 kW)
QUADRIFOGLIO B 220 – stojący gazowy kocioł kondensacyjny (220 kW)
QUADRIFOGLIO B 320 – stojący gazowy kocioł kondensacyjny (320 kW)

Udostępnij

Leave a comment